Rehabilitacja i leczenie

Rehabilitacja i leczenie

Leczymy już od 1990 roku, jesteśmy bogaci w wiedzę i doświadczenie. Nieustannie podnosimy standard naszych usług oraz rozwijamy się wychodząc na przeciw nowoczesności i innowacyjności.
Jako firma rodzinna dbamy też o to, by czuli Się Państwo u nas jak w domu.

Nasza klinika jest  placówką, która spełnia najwyższe  standardy leczenia rehabilitacyjnego. Łączymy tradycję z nowoczesnością, stosując w leczeniu zarówno najnowocześniejszą aparaturę leczniczą,  jak i metody  terapeutyczne znane od tysięcy lat.
Oferujemy Państwu opiekę wysoce wykwalifikowanego  personelu medycznego, przyjazną atmosferę oraz  indywidualne podejście do każdego pacjenta, co daje najlepsze efekty leczenia w bardzo krótkim czasie.


Co leczymy?

Leczymy wszelkie schorzenia kręgosłupa, narządów ruchu i bóle głowy. System leczenia  w naszej klinice ustawia się pod kątem zaktywizowania wewnętrznych rezerw organizmu oraz zwiększenia jego odporności na przeciążenia i stres.
Opracowany przez nas system leczenia pozwala u dużej części pacjentów uniknąć operacji kręgosłupa i to w bardzo krótkim czasie dwóch tygodni. Mamy  również duże sukcesy w leczeniu przewlekłych bólów neurologicznych.
Realizujemy również programy odnowy biologicznej, aktywnego wypoczynku, antystresowy oraz  uaktywnienia osób w podeszłym wieku.

Leczenie

Rehabilitacja

Rekreacja i wypoczynek