Fundusze Norweskie

Fundusze Norweskie

Z przyjemnością informujemy, że Tomasz Winiecki Rehabilitacja Rehabilitacja Krojanty NZOZ otrzymał dofinansowanie w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2020 dla projektu „Opracowanie i wdrożenie innowacyjnej i kompleksowej usługi rehabilitacji pacjentów geriatrycznych”.

Przedsięwzięcie będzie polegać na wyposażeniu w nowoczesną aparaturę i opracowaniu nowej usługi diagnostyczno-terapeutycznej.

 

12.02.2022

Już jest!

Z opóźnieniem, po wielu trudach, sprzęt wreszcie wylądował w Klinice. Najnowocześniejsze urządzenia stosowane w rehabilitacji medycznej narządów ruchu stanęły w naszych gabinetach. Jeszcze tylko konfiguracja, szkolenia z obsługi i czas rozpocząć badania. Wszystko to w ramach projektu dofinansowanego przez Norweski Mechanizm Finansowy 2014-2021.

 

 

24.02.2022

Szkolimy się!

Najwyższej klasy sprzęt już jest. Czas na szereg szkoleń, które rozpoczynamy dzisiejszego poranka. Przed nami mnóstwo nauki... ale lubimy to!

10.03.2022

Perły gospodarki rozdane!

04 marca odbyła się coroczna gala "Dokonania Roku", mająca na celu uhonorowanie wyróżniających się osobowości, firm i organizacji z regionu za ich wybitne osiągnięcia. W tym roku z rąk kapituły nagrodę odebrali państwo Winieccy, właściciele kliniki w Krojantach za ponadprzeciętne dokonania w dziedzinie gospodarki. Co więcej, uhonorowani zostali również w kategorii "Perły gospodarki" za ponad 30-letnią działalność. Tomasz Winiecki, założyciel kliniki, w swojej przemowie położył szczególny nacisk na konieczność nieustannego rozwoju i modernizacji w dziedzinie działalności przedsiębiorstw. Jak wspomniał - W Krojantach stało się to możliwe głównie dzięki udziale w programie Funduszy Norweskich, a w jego rezultacie współpracy biznesu i nauki. Beneficjentem takiej kooperacji jest pacjent, który w finalnie korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań w medycynie.

Więcej na: Dokonania Roku 2021

28.04.2022

Gazeta Pomorska - Informator Medyczny 2022

W informatorze Medycznym Gazety Pomorskiej, Expresu Bydgoskiego oraz Nowości Dziennik Toruński ukazał się tekst opisujący działalność Kliniki Krojanty. W artykule możemy przeczytać o tym jak wielki nacisk klinika kładzie na modernizację oraz współpracę z ośrodkami badawczymi w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego.
Informator Medyczny Gazety Pomorskiej to baza wiedzy skupiająca informacje dotyczące placówek medycznych działających w regionie województwa kujawsko-pomorskiego.

Klinika Krojanty w Informatorze Medycznym Gazety Pomorskiej

02.06.2022

Badania w toku

Opracowanie i wdrożenie innowacyjnej i kopleksowej usługi rehabilitacji pacjentów geriatrycznych nie byłoby możliwe bez naszego zespołu badawczego, działającego pod kierownictwem dr Rafała Winieckiego oraz strony analizującej zebrane dane funkcjonującej pod przewodnictwem prof. dr hab. Andrzeja Potemkowskiego. Anonimowe dane dotyczące dysfunkcji narządów ruchu naszych pacjentów przed przystąpieniem do zabiegu oraz po ich wykonaniu są poddane szczegółowej analizie przez jednostkę naukową. Wyniki badań przewiduje się na wiosnę przyszłego roku. Będzie to gigantyczna dawka wiedzy z zakresu rehabilitacji pacjentów po wypadkach, udarach oraz cierpiących w wyniku innych schorzeń.

04.01.2023

Za chwilę zawisną...

Tabliczki informacyjne podkreślające wsparcie Funduszy Norweskich niebawem pojawią się we wszystkich gabinetach, w których znajdują się sprzęty zakupione w ramach projektu